Máj a Les
Tužina — areál Hatalisko 29. 5. 2021 Tužina — areál Hatalisko

Už sme ani neverili, ale predsa je to tu — Tužina Gro(o)ve vás srdečne pozýva na obnovené podujatie Máj a Les 2021, ktoré sa udeje tradične v lone prírody na našom krásnom Hatalisku v obci Tužina.


29. 5. 2021 na vás čakajú 4 koncerty a nekonečne veľa pohody, a to len za desku (číslom 10 €) na osobu. :) Neváhajte a príďte si vychutnať skvelé koncerty ako odmenu za deficit živej kultúry uplynulých mesiacov.

Pripravujeme pre vás podujatie plne v súlade s kultúrnym kovid semaforom a platnými nariadeniami a vyhláškami. Line-up sme zostavili tak, aby ste si vedeli užiť vystúpenia obľúbených interpretov z pohodlia paletového posedenia.

Dezinfekcia a povinné rozostupy sú samozrejmosť, rovnako ako aj kontrola správne prekrytých horných dýchacích ciest (nos a ústa), či platného PCR/antigénového testu.

Veríme, že to spolu zvládneme a cez leto sa stretneme na festivale Tužina Gro(o)ve 2021 aj v tanečnom kole. ;)

Tešíme sa na vás a na spoločne strávený čas!


Vaša tužina-družina


Umelci na Máj a Les

Tusté Baletky
Tusté Baletky SK
Felix
Felix SK
Bufet
Bufet SK
Lannne
Lannne SK

Lístky v predaji na tootoot.fm

Máj a Les 2021

300 ks

10 €

Máj a Les 2021
DETSKÝ LÍSTOK

Deti do 150 cm majú vstup na festival zdarma. Musia však prísť v sprievode rodiča alebo zákonného zástupcu.

0 €

Pred nákupom vstupenky si prečítajte nasledujúce informácie:

  1. Pri organizácii podujatia sa riadime platným kovid semaforom pre kultúru, ako aj všeobecnými nariadeniami. Treba preto počítať s možnosťou, že podmienkou vstupu na festival bude preukázanie sa negatívnym PCR testom (nie starším ako 72 hodín) alebo antigénovým testom (nie starším ako 24 hodín). Podmienka preukazovania sa testom platí v II. aj v I. stupni varovania, od II. stupňa ostražitosti už nie — viac info nájdete tu. Zvážte preto, či budete v prípade potreby ochotní pred účasťou na akcii podstúpiť testovanie, aby sme predišli zbytočným komplikáciám na bráne — toto si nevieme overiť vopred, preto prosím, ak viete, že je to pre vás na príťaž, lístok si nekupujte, lebo inak budeme nútení vás na akciu nepustiť, a to by nám bolo ľúto. My sme si pravidlá nevymysleli, ale riadime sa nimi, aby sme mohli zorganizovať bezpečné a zdravé podujatie.
  2. Parkovanie je štandardne bezplatné rovno na lúke na Hatalisku, na vyhradenom priestranstve.
  3. Stanové mestečno nepripravujeme, ak sa niekto rozhodne stanovať, len na základe vlastného uváženia a na vlastné riziko, opät treba sledovať, aké všeobecné nariadenia platia, ale to už je plne na vás.
  4. V máji býva na Hatalisku dosť veľká zima, preto sa nezabudnite teplo obliecť a obuť.
  5. V zmysle platného semaforu bude Máj a Les na sedenie — pripravujeme pre vás palety, zatiaľ sa nám však nepodarilo zoznať dostatočné množstvo podsedákov, a keďže nechceme nikoho zvýhodňovať, radšej si, prosím, doneste vlastnú karimatku alebo deku.
  6. Čo sa ešte týka sedenia — počítame s max. 2 osobami na paletu, resp. jednou domácnosťou (pre pohodlie asi o max 5 členoch, ale to je na vašom zvážení). Miesta na sedenie rezervovať nebudeme, čiže kto skôr príde, bude mať možnosť lepšieho výberu.

Podujatie podporili

Občianske združenie GROOVE Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi
Podujatie sa koná s finančným príspevkom mesta Prievidza vo výške 1 000 €
Prievidza
Podujatie sa uskutoční s finančným príspevkom Hudobného fondu
Hudobný fond
ORVA – Stavebniny, záhrada, farby tootoot.fm
čodnes.sk SUBAKO
nakladanesyry.sk